Ankara Tel Örgü


Ankara Tel Örgü
Ankara'nın her bölgesine özel keşif ekiplerimiz ile Tel örgü işlerinizi yapmak için ve fiyat belirlenmesi için ön keşif ekiplerimiz sizlere hizmet için hazır beklemektedir.. Beton direkli Tel örgü uygulaması yapan firmamız direk fabrikadan halka satış fiyatları ile sizlere hizmet veren Ankara Ostimin en büyük firmalarından birisidir. Beton direk ve Payanda kullanılarak zemine 50 cmlik çukur açarak beton direklerin gömülmesi üzerine ise çakıl taşları ile beslenerek beton dökülmesi ile yere sabitlenen direklerin beton kuruduktan sonra Baklava göz aralıklı galvaniz tel örgü sistemlerini yerine çekilmesi ile birlikte üst kısımda bulunan 40 cmlik bükük boyun üzerine dikenli telin çekilmesi ile uygulaması son bulan çit sistemleridir. 
Ankara Tel örgü Fiyatları
Tel örgü fiyatları nasıl hesaplanmalıdır? Tel örgü fiyatı işin yapılması gereken arazi şartlarına göre fiyat belirler zira bazı alanlar çok kayalık olduğu için veya bazı alanlarda su olmadığı için ek maliyet çıkartma durumu varsayılarak işin yapılacak alanına keşif ekiplerimiz gelip yerinde fiyatlandırması daha makul olmaktadır.

Ankara Tel Örgü Sistemleri
Örgü Telleri Kaplamasına göre 2 sınıfa ayrılır.
1-Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplı Örgü Teli
1-PVC Kaplı Örgü Teli (S.D Galvaniz tel üzerine)

Ankara Tel Örgü Teknik Özellikler
   
Göz Aralığı : Örgü Telleri göz aralığına göre çok çeşitlidir. 25 x 25 mm, 30 x 30 mm, 40 x 40 mm, 50 x 50 mm, 60 x 60 mm, 70 x 70 mm vs. Ayrıca ara ölçülerde imal edilmektedir. Örneğin 55 x 55 mm, 65 x 65 mm gibi,
Yükseklik : Standart yükseklikler 1,00 m, 1,50 m, 2,00 m, spor sahalarında ise 4,00 – 6,00 m arasında tek parça olarak üretilmektedir. Yükseklik isteğe göre, 50 cm ile 600 cm arasında istenilen ölçüde yapılabilmektedir.
Tel Çapları : Galvanizde 2,00 mm - 3,50 mm arasındadır. PVC kaplı telde ise 3,00 - 4,00 mm arasındadır. 
 
 Kaplama : Çinko kaplama oranı piyasa standardından minimum 50 – 60 gr/m²`den başlayıp 220 gr/m² ye kadar değişmektedir. PVC kaplama sıcak daldırma galvaniz tel üzerine kaplanmaktadır. 1. sınıf granül kullanılarak kaplama yapılmaktadır.

Ölçü Birimi : Merekare (Boy x Yükseklik)`dir
Kapmala : Sıcak daldırma galveniz üzeri elektrostatik polyester boyalı (istenilen ral renginde)